Myco Defence מיקו דיפנס

זמינות:
במלאי
יצרן:
Droreth

תיאור

סידרה: פטריות מרפא
איברים: ריאות ומעי גס, קיבה, כליות, כבד, לב
אלמנטים: מתכת, אדמה, מים, עץ, אש
 
מצב אנרגטי ומצב איברים: חולשת Wei Qi, חולשת אברי ה- Zang, חולשת דם הלב והכבד עם סטאזיס דם, חולשת יין הכבד והכליות.
פעולה על פי הרפואה הסינית: חיזוק Wei Qi, חיזוק דם הלב, הרגעת נפש, הנעת דם ותמיכה ביין.

מיקו דיפנס היא פורמולה סינרגטית המורכבת מחמש פטריות מרפא עוצמתיות שהוכחו מחקרית כתומכות בתפקוד מערכת החיסון ומסייעות בטיפול בגידולים סרטניים, מניעת התפתחותם ותמיכה בזמן הטיפולים הקונבנציונליים.
פטריית השיטאקי נמצאת מזה שנים תחת אור הזרקורים של המחקר המתקדם בתחום הסרטן, בעיקר בזכות זיהוי פוליסכריד ייחודי לה הנקרא Lentinan. ביכולתו של רכיב זה להשרות ולשפעל תאי מערכת החיסון כמו אינטרפרון, מאקרופאגים ולימפוציטים מסוג T, מה שעשוי להסביר את יכולתה של השיטאקי לסייע בעצירת שגשוג גידולים ושכפול וירוסים. ביפן Lentinan הוא תרופה מאושרת לשימוש המהווה חלק מהטיפול התומך לחולים המקבלים טיפול קונבנציונלי, על מנת להאריך חייהם. בראייה הסינית, שיטאקי מחזקת את הצ'י והיאנג, את הכליות והעצמות, משפרת את זרימת הדם ומטהרת חום ורעילות.
פטריית ריישי נחשבת לאחד מהרכיבים העליונים והאצילים לשיפור איכות החיים ותוחלתם. היא מחזקת את מערכת החיסון ומשפרת את עמידות הגוף בפני מתח ורעלנים שונים, ומחזקת את הצ'י והדם של כל אברי ה- Zang, במיוחד של הלב והכבד. במקביל, ביכולתה לטפל בהצטברות ליחה תוך הרגעת נפש ושמירה על חיוניות ושקט מנטאלי.
פטריית המאיטקה בעלת תכונות אנטי-קרצינוגניות ואדפטוגניות, כלומר, ביכולתה לתמוך בגוף במלחמתו כנגד גידולים סרטניים ולטפל במצבי עקה ודחק (סטרס) לא ספציפיים. היא מכילה בטא-גלוקאנים המגבירים פעילות מאקרופאג'ים ובכך משפרים את יעילות התמודדות מערכת החיסון עם כל סוג של זיהום או רעלן.

קוריולוס מספקת לתאי הגוף הבריאים הגנה מכימותרפיה, מגבירה את רגישותה לתאים הסרטניים ואף מגינה מנזקי קרינה, ובזכות כך מפיקים ממנה תרופות ספציפיות לטיפול בסרטן. ביכולתה להגביר ייצור תאים דם לבנים ולמנוע את הישנות המחלה, ומשרד הבריאות ביפן ממליץ להשתמש בקוריולוס במקביל לטיפולי כימותרפיה או הקרנות. הפטרייה משפעלת את מערכת החיסונית באופן רחב, שאינו ספציפי, ולפיכך משמשת לטיפול במגוון סוגי סרטן הכוללים סרטן שד, ריאות, מעי-גס, ושט, קיבה וסרקומה.
אגאריקוס היא פטרייה בעלת תכונות אנטי סרטניות ומשפעלות מערכת חיסון חזקות במיוחד בהיותה עשירה בפוליסכרידים מסוג בטא-גלוקאן בעלי דחיסות מולקולארית נמוכה יחסית, המאפשרת ספיגה מוגברת ואפקטיבית ביותר. בנוסף, אגאריקוס מכילה אנזימים התומכים בתפקוד מערכת העיכול, חלבונים וטירוזינאז, האנזים המסתנז מלנין (המהווה מרכיב חיוני ליצירת שיער וזרע). בראייה הסינית, הפטרייה מחזקת את הצ'י המגן ומזינה יין, מווסתת את צ'י הכבד ומזינה את דם הלב.

אינדיקציות פיזיות:
סרטן, תמיכה בזמן טיפולי כימותרפיה או הקרנות, זיהומים (במערכת הנשימה, במערכת השתן, במערכת העיכול ובכבד) ונטייה לזיהומים חוזרים, תמיכה במערכת החיסון בתהליך ההחלמה מניתוח או במהלך טיפול מדכא מערכת החיסון, תסמונות כשל חיסוני (כמו HIV/AIDS), הפטיטיס, חולשה, עייפות ולאות כללית.
לשון: חיוורת כאשר החוסר דומיננטי ואו מעט סגלגלה, חיפוי מועט או מקולף.    
                            
מקבילה בנקודות דיקור: St36, Kid3, Liv3, SP6, Ht7, UB13.
 
מינון: 1-2 קפסולות, פעמיים עד שלוש ביום.
 
כללי זהירות והתוויות נגד: לטיפול בסרטן ובמקביל לטיפולי כימותרפיה או הקרנות יש להיוועץ ברופא המטפל.
                                                     
רכיבים:
Ling zhi
Reishi
Xiang gu
Shiitake
Hui Shu Hua
Maitake
Ji Song Rong
Himematstutake
Yun zhi
Coriolus